ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 13095057
nr 1309 5057
Sabel
Orientalisk. Längd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:19:16
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr